Bedrijfspand te huur in Heist-op-den-Berg

Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Heist-op-den-Berg.

Bedrijfspand te huur in Heist-op-den-Berg

Op zoek naar Bedrijfspand in Heist-op-den-Berg? Oreon Properties is uw vastgoedgids.

Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Heist-op-den-Berg een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand

Heeft u een van onze percelen te huur in Heist-op-den-Berg op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties afdeling in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u zoekt. Stuur ons uw noden, werkzaamheden en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we te huur aanbieden in Heist-op-den-Berg.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?

Huurt u een Bedrijfspand om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De prijs voor het huren van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Heist-op-den-Berg.

Wat is de beste optie: een Bedrijfspand huren of kopen?

Bedrijfspand huren

  • Flexibel
  • Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van veranderingen in uw Bedrijfspand

Bedrijfspand kopen

  • Investering op lange termijn
  • Stijging van waarde van je Bedrijfspand
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
  • Geen last van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Heist-op-den-Berg?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.