Bedrijfsvastgoed te huur in Kalken

Er is momenteel geen aanbod te huur in Kalken.

te huur in de buurt van Kalken

Bedrijfsvastgoed te huur in Kalken bij Oreon Properties

Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Kalken? Oreon Properties is uw vastgoedmakelaar.

Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Kalken een héél slimme zet. U ziet ons aanbod hierboven.

Oreon Properties, uw expert in bedrijfsvastgoed

Heeft u een van onze panden voor verhuur in Kalken op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties vastgoedexpert in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Bekijk ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden

Nog niet gezien wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en zet de filters in om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we voor verhuur hebben. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u zoekt. Stuur ons uw verzoeken, services en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen te huur in ons aanbod in Kalken .

Wat zijn de voorwaarden om bedrijfsvastgoed te huren?

Huurt u bedrijfsvastgoed om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De huurprijs van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw professionele vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die beschikbaar zijn voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de troeven van uw industrieel vastgoed in Kalken.

Wat is de beste optie: bedrijfsvastgoed huren of kopen?

Bedrijfsvastgoed huren

Voordelen

  • Flexibel
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur

Nadelen

  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van veranderingen in uw bedrijfsvastgoed

Bedrijfsvastgoed kopen

Voordelen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van uw bedrijfsvastgoed
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
  • Geen last van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas

Nadelen

  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de bestemming van uw gebouw wijzigt

Vragen over onze bedrijfspanden beschikbaar voor verhuur in Kalken?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.