Bedrijfsgebouw te koop in Kalken

Aanbod te koop in Kalken

Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Kalken? Oreon Properties is uw immomakkelaar.

Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw kopen in Kalken een héél slimme zet. U ziet onze bedrijfspanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het kopen van jouw Bedrijfsgebouw

Heeft u een van onze panden te koop  in Kalken op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te koop in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we verkopen. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk vastgoed u precies zoekt. Geef ons inzicht in uw noden, activiteiten en toekomstplannen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen voor verkoop in Kalken.

Houd rekening met volgende factoren bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw in Kalken

Als u ervoor kiest om bedrijfsvastgoed te kopen, houd dan rekening met volgende bepalende factoren.

  • De locatie van uw Bedrijfsgebouw
  • De bereikbaarheid voor gasten, leveranciers en werknemers
  • De de prijs van uw Bedrijfsgebouw en mogelijke bijkomende kosten zoals registratierechten of aktekosten
  • De jaarlijkse kosten voor onroerende voorheffing, verzekeringen en onderhoud
  • De huidige conditie
  • Eventuele vergunningen die nodig zijn voor het uitvoeren van handelsactiviteiten
  • De aanwezigheid van water en elektriciteit

Heeft u hulp nodig bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw? Laat u begeleiden door onze experten. Neem contact op. Wij helpen u graag verder. 

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te koop zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verkopen. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Kalken.

Wat is de beste beslissing: een Bedrijfsgebouw kopen of huren?

Bedrijfsgebouw huren

  • Relatief makkelijk op te zeggen
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van renovaties in uw Bedrijfsgebouw

Bedrijfsgebouw kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
  • Geen impact van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen kaptiaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer ulater de bestemming van uw gebouw wijzigt

Vragen over ons onze panden te koop in Kalken?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.