Magazijn te koop in Gellik

Aanbod te koop in Gellik

Op zoek naar Magazijn in Gellik? Oreon Properties is uw immomakkelaar.

Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn kopen in Gellik een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van vastgoed hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het kopen van jouw Magazijn

Heeft u een van onze panden te koop  in Gellik op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar het kantoor in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te koop in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die te koop zijn. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u zoekt. Vertel ons over uw , bedrijfsactiviteiten en bedrijfsdoelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen voor verkoop in Gellik.

Houd rekening met volgende factoren bij de aankoop van uw Magazijn in Gellik

Als u ervoor kiest om bedrijfsvastgoed te kopen, houd dan rekening met volgende cruciale factoren.

  • De locatie van uw Magazijn
  • De bereikbaarheid voor gasten, leveranciers en werknemers
  • De de prijs van uw Magazijn en mogelijke bijzondere kosten zoals registratierechten of kosten van de akte
  • De jaarlijkse kosten voor onroerende voorheffing, verzekeringen en onderhoud
  • De actuele staat
  • Mogelijke vergunningen die essentieel zijn om handel te drijven
  • De aanwezigheid van nutsvoorzieningen

Heeft u de hulp nodig van een makelaar bij de aankoop van uw Magazijn? Laat u begeleiden door onze experten. Neem contact op met een Oreon Properties kantoor in uw buurt. Wij helpen u met veel plezier verder. 

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te koop zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verkopen. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Gellik.

Wat is de beste keuze: een Magazijn kopen of huren?

Magazijn huren

  • Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
  • Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte periodes
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen invloed van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen kaptiaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer ulater de functie van uw locatie wijzigt

Vragen over ons onze panden te koop in Gellik?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.