Magazijn te huur in Hoeilaart


Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Hoeilaart.
Magazijn te huur in Hoeilaart
Op zoek naar Magazijn in Hoeilaart? Oreon Properties biedt de juiste ondersteuning tijdens uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Hoeilaart een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van huurpanden hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn
Heeft u een van onze locaties te huur in Hoeilaart op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties makelaar uit uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Geef ons inzicht in uw verzoeken, diensten en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen in ons aanbod in Hoeilaart.
Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?
Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de troeven van uw industrieel vastgoed in Hoeilaart.
Wat is de beste beslissing: een Magazijn huren of kopen?
Magazijn huren
- Flexibel
- Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw core business
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van veranderingen in uw Magazijn
Magazijn kopen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van je Magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
- Geen invloed van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Hoeilaart?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.