Magazijn te huur in Bikschote
Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Bikschote.
Magazijn te huur in Bikschote
Op zoek naar Magazijn in Bikschote? Oreon Properties is uw vaste waarde in Bikschote.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Bikschote een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn
Heeft u een van onze complexen te huur in Bikschote op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u wenst te huren. Bezorg ons uw noden, activiteiten en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we verhuren in Bikschote.
Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?
Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Bikschote.
Wat is de beste beslissing: een Magazijn huren of kopen?
Magazijn huren
- Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van upgrades in uw Magazijn
Magazijn kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
- Geen impact van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Bikschote?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.