Magazijn te huur in Beerst

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Beerst.

Magazijn te huur in Beerst

Op zoek naar Magazijn in Beerst? Oreon Properties is uw immomakkelaar.

Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Beerst een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod te huur hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze panden te huur in Beerst op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexperten.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type bedrijfspand u zoekt. Vertel ons over uw , bedrijfsactiviteiten en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we te huur aanbieden in Beerst.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De prijs voor het huren van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Beerst.

Wat is de beste beslissing: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Flexibel
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Kapitaal blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte periodes
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Stijging van waarde van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen impact van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt

Vragen over ons huuraanbod in Beerst?

Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.