Magazijn te koop in Leke

Er zijn momenteel geen magazijnen te koop in Leke.

Aanbod te koop in Leke

Op zoek naar Magazijn in Leke? Oreon Properties is uw immomakkelaar.

Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Magazijn kopen in Leke een héél slimme zet. U ziet ons vastgoedaanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het kopen van jouw Magazijn

Heeft u een van onze complexen te koop  in Leke op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties bureau.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te koop in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te koop aanbieden. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type gebouw u zoekt. Stuur ons uw , activiteiten en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die te koop zijn in Leke.

Houd rekening met volgende factoren bij de aankoop van uw Magazijn in Leke

Als u de keuze maakt om bedrijfsvastgoed te kopen, houd dan rekening met volgende essentiële factoren.

  • De ligging van uw Magazijn
  • De bereikbaarheid voor gasten, leveranciers en werknemers
  • De de prijs van uw Magazijn en eventuel extra kosten zoals registratierechten of kosten van de akte
  • De jaarlijkse kosten voor onderhoud, verzekeringen en onroerende voorheffing
  • De huidige staat
  • Eventuele vergunningen die verplicht zijn om handel te drijven
  • De aanwezigheid van water en elektriciteit

Heeft u hulp nodig bij de aankoop van uw Magazijn? Laat u bijstaan door onze experten. Neem contact op. Wij helpen u graag verder. 

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te koop zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verkopen. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Leke.

Wat is de beste beslissing: een Magazijn kopen of huren?

Magazijn huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen risico op huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen kaptiaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer ulater de bestemming van uw pand wijzigt

Vragen over ons onze panden te koop in Leke?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.