KMO unit te huur in Wingene
Er zijn momenteel geen kmo units te huur in Wingene.
Kmo units te huur in de buurt van Wingene
KMO unit te huur in Wingene
Op zoek naar KMO unit in Wingene? Oreon Properties is uw immomakkelaar.
Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een KMO unit huren in Wingene een héél slimme zet. U ziet ons aanbod van vastgoed hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw KMO unit
Heeft u een van onze gebouwen te huur in Wingene op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexpert.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van KMO unit te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u wenst te huren. Vertel ons over uw noden, bedrijfsactiviteiten en toekomstplannen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we verhuren in Wingene.
Wat zijn de voorwaarden om een KMO unit te huren?
Huurt u een KMO unit om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw KMO unit kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de troeven van uw industrieel vastgoed in Wingene.
Wat is de beste optie: een KMO unit huren of kopen?
KMO unit huren
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van upgrades in uw KMO unit
KMO unit kopen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van je KMO unit
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een KMO unit
- Geen invloed van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw KMO unit te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Wingene?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.