Bedrijfspand te huur in Sint-Pieters-Rode


Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Sint-Pieters-Rode.
Bedrijfspand te huur in Sint-Pieters-Rode
Op zoek naar Bedrijfspand in Sint-Pieters-Rode? Oreon Properties is uw vastgoedexpert.
Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Sint-Pieters-Rode een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand
Heeft u een van onze panden te huur in Sint-Pieters-Rode op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk vastgoed u precies zoekt. Geef ons inzicht in uw vragen, activiteiten en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we verhuren in Sint-Pieters-Rode.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?
Huurt u een Bedrijfspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Sint-Pieters-Rode.
Wat is de beste keuze: een Bedrijfspand huren of kopen?
Bedrijfspand huren
- Relatief makkelijk op te zeggen
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw Bedrijfspand
Bedrijfspand kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Bedrijfspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
- Geen invloed van huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Sint-Pieters-Rode?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.