Bedrijfspand te huur in Kumtich

Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Kumtich.

Bedrijfspand te huur in Kumtich

Op zoek naar Bedrijfspand in Kumtich? Oreon Properties ondersteunt u bij uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Kumtich een héél slimme zet. U vindt ons aanbod van immo hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand

Heeft u een van onze percelen te huur in Kumtich op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties makelaar uit uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Geef ons inzicht in uw specificaties, diensten en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen in ons aanbod in Kumtich.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?

Huurt u een Bedrijfspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De huurprijs van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Kumtich.

Wat is de beste keuze: een Bedrijfspand huren of kopen?

Bedrijfspand huren

  • Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte periodes
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van veranderingen in uw Bedrijfspand

Bedrijfspand kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van je Bedrijfspand
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
  • Geen invloed van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Kumtich?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.