Bedrijfspand te huur in Kapellen

Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Kapellen.

Bedrijfspand te huur in Kapellen

Op zoek naar Bedrijfspand in Kapellen? Oreon Properties biedt de juiste ondersteuning tijdens uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Kapellen een héél slimme zet. U ziet ons aanbod te huur hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand

Heeft u een van onze gebouwen te huur in Kapellen op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties kantoor in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u wenst te huren. Vertel ons over uw wensen, diensten en plannen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we te huur aanbieden in Kapellen.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?

Huurt u een Bedrijfspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De huurprijs van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Kapellen.

Wat is de beste optie: een Bedrijfspand huren of kopen?

Bedrijfspand huren

  • Relatief makkelijk op te zeggen
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte periodes
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van veranderingen in uw Bedrijfspand

Bedrijfspand kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Bedrijfspand
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
  • Geen last van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Kapellen?

Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.