Bedrijfspand te huur in Eernegem


Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Eernegem.
Bedrijfspand te huur in Eernegem
Op zoek naar Bedrijfspand in Eernegem? Oreon Properties biedt een ruim aanbod aan.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Eernegem een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van huurpanden hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand
Heeft u een van onze complexen te huur in Eernegem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties afdeling in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u zoekt. Bezorg ons uw noden, activiteiten en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we verhuren in Eernegem.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?
Huurt u een Bedrijfspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de troeven van uw industrieel vastgoed in Eernegem.
Wat is de beste optie: een Bedrijfspand huren of kopen?
Bedrijfspand huren
- Relatief makkelijk op te zeggen
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van renovaties in uw Bedrijfspand
Bedrijfspand kopen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van je Bedrijfspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
- Geen impact van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Eernegem?
Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.