Bedrijfspand te huur in Drogenbos

Er zijn momenteel geen bedrijfspanden te huur in Drogenbos.

Bedrijfspand te huur in Drogenbos

Op zoek naar Bedrijfspand in Drogenbos? Oreon Properties helpt u in uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfspand huren in Drogenbos een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van vastgoed hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfspand

Heeft u een van onze panden te huur in Drogenbos op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar ons dichtstbijzijnde kantoor.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfspand te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u zoekt. Bezorg ons uw specificaties, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we te huur aanbieden in Drogenbos.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfspand te huren?

Huurt u een Bedrijfspand om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De prijs voor het huren van uw Bedrijfspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Drogenbos.

Wat is de beste optie: een Bedrijfspand huren of kopen?

Bedrijfspand huren

  • Relatief makkelijk op te zeggen
  • Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw core business
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor de korte termijn
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Bedrijfspand

Bedrijfspand kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Bedrijfspand
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfspand
  • Geen risico op huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Drogenbos?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.