Bedrijfsgebouw te koop in Wemmel

Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te koop in Wemmel.

Aanbod te koop in Wemmel

Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Wemmel? Oreon Properties is uw vaste waarde in Wemmel.

Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw kopen in Wemmel een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod van vastgoed hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het kopen van jouw Bedrijfsgebouw

Heeft u een van onze gebouwen te koop  in Wemmel op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar ons dichtstbijzijnde kantoor.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te koop in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we aanbieden voor verkoop. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u zoekt. Vertel ons over uw wensen, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen in ons aanbod in Wemmel.

Houd rekening met volgende factoren bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw in Wemmel

Als u beslist om bedrijfsvastgoed te kopen, houd dan rekening met volgende cruciale factoren.

  • De ligging van uw Bedrijfsgebouw
  • De bereikbaarheid voor bezoekers, leveranciers en medewerkers
  • De de prijs van uw Bedrijfsgebouw en mogelijke extra kosten zoals registratierechten of kosten van de akte
  • De jaarlijkse kosten voor onroerende voorheffing, verzekeringen en onderhoud
  • De actuele conditie
  • Eventuele vergunningen die nodig zijn om een zaak te starten
  • De aanwezigheid van water en elektriciteit

Heeft u hulp nodig bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw? Laat u bijstaan door onze experten. Neem contact op met een Oreon Properties kantoor in uw buurt. Wij helpen u graag verder. 

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te koop zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verkopen. We zijn ervaren consultants en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de troeven van uw industrieel vastgoed in Wemmel.

Wat is de beste optie: een Bedrijfsgebouw kopen of huren?

Bedrijfsgebouw huren

  • Relatief makkelijk op te zeggen
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte periodes
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Bedrijfsgebouw

Bedrijfsgebouw kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
  • Geen last van huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen kaptiaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer ulater de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons koopaanbod in Wemmel?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.