Magazijn te huur in Dilsen-Stokkem

Magazijnen te huur in de buurt van Dilsen-Stokkem

Magazijn te huur in Dilsen-Stokkem

Op zoek naar Magazijn in Dilsen-Stokkem? Oreon Properties is uw vastgoedexpert.

Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Dilsen-Stokkem een héél slimme zet. U vindt ons aanbod van vastgoed hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze locaties te huur in Dilsen-Stokkem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexperten.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type perceel u zoekt. Geef ons inzicht in uw verzoeken, activiteiten en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we te huur aanbieden in Dilsen-Stokkem.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Dilsen-Stokkem.

Wat is de beste optie: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw core business
  • Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor de korte termijn
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen effect van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Dilsen-Stokkem?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.