Magazijn te huur in Waarschoot


Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Waarschoot.
Magazijn te huur in Waarschoot
Op zoek naar Magazijn in Waarschoot? Oreon Properties biedt de juiste ondersteuning tijdens uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Waarschoot een héél slimme zet. U ziet ons aanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn
Heeft u een van onze panden te huur in Waarschoot op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties bureau.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u zoekt. Stuur ons uw , activiteiten en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die we te huur aanbieden in Waarschoot.
Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?
Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Waarschoot.
Wat is de beste optie: een Magazijn huren of kopen?
Magazijn huren
- Flexibel
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van upgrades in uw Magazijn
Magazijn kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
- Geen effect van huurindexatie
- Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Waarschoot?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.