Magazijn te huur in Sint-Goriks-Oudenhove


Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Sint-Goriks-Oudenhove.
Magazijn te huur in Sint-Goriks-Oudenhove
Op zoek naar Magazijn in Sint-Goriks-Oudenhove? Oreon Properties geeft u toegang tot de immomarkt.
Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Sint-Goriks-Oudenhove een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn
Heeft u een van onze gebouwen te huur in Sint-Goriks-Oudenhove op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u wenst te huren. Geef ons inzicht in uw noden, diensten en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we verhuren in Sint-Goriks-Oudenhove.
Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?
Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Sint-Goriks-Oudenhove.
Wat is de beste beslissing: een Magazijn huren of kopen?
Magazijn huren
- Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte periodes
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Magazijn
Magazijn kopen
- Investering op lange termijn
- Stijging van waarde van je Magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
- Geen last van huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw locatie wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Sint-Goriks-Oudenhove?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.