Magazijn te huur in Neerijse


Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Neerijse.
Magazijnen te huur in de buurt van Neerijse
Magazijn te huur in Neerijse
Op zoek naar Magazijn in Neerijse? Oreon Properties is uw vastgoedpartner.
Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Neerijse een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van immo hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn
Heeft u een van onze panden te huur in Neerijse op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexpert.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Stuur ons uw verwachtingen, bedrijfsactiviteiten en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we te huur aanbieden in Neerijse.
Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?
Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De prijs voor het huren van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Neerijse.
Wat is de beste optie: een Magazijn huren of kopen?
Magazijn huren
- Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
- Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van renovaties in uw Magazijn
Magazijn kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
- Geen last van huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Neerijse?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.