Magazijn te huur in Kinrooi

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Kinrooi.

Magazijnen te huur in de buurt van Kinrooi

Magazijn te huur in Kinrooi

Op zoek naar Magazijn in Kinrooi? Oreon Properties helpt u in uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Kinrooi een héél slimme zet. U bekijkt onze huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze gebouwen te huur in Kinrooi op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties kantoor in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten naar welk vastgoed u precies op zoek bent. Stuur ons uw wensen, services en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we verhuren in Kinrooi.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Kinrooi.

Wat is de beste keuze: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw core business
  • Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Stijging van waarde van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen effect van huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Kinrooi?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.