Magazijn te huur in Izenberge

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Izenberge.

Magazijn te huur in Izenberge

Op zoek naar Magazijn in Izenberge? Oreon Properties is uw vastgoedmakelaar.

Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Izenberge een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod van huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze panden te huur in Izenberge op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedmakelaar.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u zoekt. Bezorg ons uw specificaties, diensten en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties in ons aanbod in Izenberge.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De prijs voor het huren van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Izenberge.

Wat is de beste beslissing: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Flexibel
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Stijging van waarde van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen effect van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw locatie wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Izenberge?

Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.