Magazijn te huur in Erwetegem

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Erwetegem.

Magazijn te huur in Erwetegem

Op zoek naar Magazijn in Erwetegem? Oreon Properties geeft u toegang tot de immomarkt.

Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Erwetegem een héél slimme zet. U ontdekt ons vastgoedaanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze gebouwen te huur in Erwetegem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedmakelaar.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Stuur ons uw specificaties, bedrijfsactiviteiten en toekomstplannen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die we te huur aanbieden in Erwetegem.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Erwetegem.

Wat is de beste optie: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen invloed van huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Erwetegem?

Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.