Magazijn te huur in Borgloon

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Borgloon.

Magazijn te huur in Borgloon

Op zoek naar Magazijn in Borgloon? Oreon Properties is uw vastgoedgids.

Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Borgloon een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod van huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze locaties te huur in Borgloon op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties makelaar uit uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk vastgoed u precies zoekt. Stuur ons uw noden, services en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we te huur aanbieden in Borgloon.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De huurprijs van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de troeven van uw industrieel vastgoed in Borgloon.

Wat is de beste keuze: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van upgrades in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen last van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Borgloon?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.