Magazijn te huur in Blankenberge

Er zijn momenteel geen magazijnen te huur in Blankenberge.

Magazijn te huur in Blankenberge

Op zoek naar Magazijn in Blankenberge? Oreon Properties geeft u toegang tot de immomarkt.

Bent u op zoek naar een duurzame investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Magazijn huren in Blankenberge een héél slimme zet. U bekijkt onze huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Magazijn

Heeft u een van onze panden te huur in Blankenberge op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedmakelaar.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Magazijn te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u wenst te huren. Vertel ons over uw verwachtingen, bedrijfsactiviteiten en zakelijke doelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden in ons aanbod in Blankenberge.

Wat zijn de voorwaarden om een Magazijn te huren?

Huurt u een Magazijn om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De prijs voor het huren van uw Magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met plezier bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Blankenberge.

Wat is de beste keuze: een Magazijn huren of kopen?

Magazijn huren

  • Flexibel
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van veranderingen in uw Magazijn

Magazijn kopen

  • Investering op lange termijn
  • Stijging van waarde van je Magazijn
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Magazijn
  • Geen effect van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Blankenberge?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.