KMO unit te huur in Pittem


Er zijn momenteel geen kmo units te huur in Pittem.
Kmo units te huur in de buurt van Pittem
KMO unit te huur in Pittem
Op zoek naar KMO unit in Pittem? Oreon Properties is uw vastgoedmakelaar.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een KMO unit huren in Pittem een héél slimme zet. U ziet ons aanbod te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw KMO unit
Heeft u een van onze percelen te huur in Pittem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties vastgoedexpert in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van KMO unit te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u zoekt. Stuur ons uw vragen, werkzaamheden en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we te huur aanbieden in Pittem.
Wat zijn de voorwaarden om een KMO unit te huren?
Huurt u een KMO unit om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De prijs voor het huren van uw KMO unit kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Pittem.
Wat is de beste beslissing: een KMO unit huren of kopen?
KMO unit huren
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw KMO unit
KMO unit kopen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van je KMO unit
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een KMO unit
- Geen effect van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw KMO unit te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Pittem?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.