Industrie te huur in Sint-Maria-Horebeke

Er zijn momenteel geen industrieen te huur in Sint-Maria-Horebeke.

Industrie te huur in Sint-Maria-Horebeke

Op zoek naar Industrie in Sint-Maria-Horebeke? Oreon Properties helpt u in uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Industrie huren in Sint-Maria-Horebeke een héél slimme zet. U ziet ons vastgoedaanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Industrie

Heeft u een van onze panden te huur in Sint-Maria-Horebeke op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Industrie te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u wenst te huren. Bezorg ons uw verwachtingen, bedrijfsactiviteiten en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties die we te huur aanbieden in Sint-Maria-Horebeke.

Wat zijn de voorwaarden om een Industrie te huren?

Huurt u een Industrie om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het pand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De prijs voor het huren van uw Industrie kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Sint-Maria-Horebeke.

Wat is de beste keuze: een Industrie huren of kopen?

Industrie huren

  • Flexibel
  • Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
  • Kapitaal blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Industrie

Industrie kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van je Industrie
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Industrie
  • Geen impact van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Industrie te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Sint-Maria-Horebeke?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.