Industrie te huur in Oostwinkel
Er zijn momenteel geen industrieen te huur in Oostwinkel.
Industrieen te huur in de buurt van Oostwinkel
Industrie te huur in Oostwinkel
Op zoek naar Industrie in Oostwinkel? Oreon Properties is uw vastgoedgids.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Industrie huren in Oostwinkel een héél slimme zet. U vindt ons aanbod van immo hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Industrie
Heeft u een van onze percelen te huur in Oostwinkel op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Industrie te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u zoekt. Vertel ons over uw specificaties, activiteiten en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties in ons aanbod in Oostwinkel.
Wat zijn de voorwaarden om een Industrie te huren?
Huurt u een Industrie om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De huurprijs van uw Industrie kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Oostwinkel.
Wat is de beste optie: een Industrie huren of kopen?
Industrie huren
- Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van renovaties in uw Industrie
Industrie kopen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van je Industrie
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Industrie
- Geen last van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Industrie te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Oostwinkel?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.