Handelspand te huur in Hoelbeek
Er zijn momenteel geen handelspanden te huur in Hoelbeek.
Handelspand te huur in Hoelbeek
Op zoek naar Handelspand in Hoelbeek? Oreon Properties is uw expert in vastgoed.
Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Handelspand huren in Hoelbeek een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Handelspand
Heeft u een van onze percelen te huur in Hoelbeek op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties kantoor.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Handelspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u zoekt. Vertel ons over uw vragen, services en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen in ons aanbod in Hoelbeek.
Wat zijn de voorwaarden om een Handelspand te huren?
Huurt u een Handelspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw Handelspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de troeven van uw industrieel vastgoed in Hoelbeek.
Wat is de beste optie: een Handelspand huren of kopen?
Handelspand huren
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Handelspand
Handelspand kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Handelspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Handelspand
- Geen invloed van huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Handelspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw locatie wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Hoelbeek?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.