Bedrijfsvastgoed te huur in Oud-Turnhout
Er is momenteel geen aanbod te huur in Oud-Turnhout.
te huur in de buurt van Oud-Turnhout
Bedrijfsvastgoed te huur in Oud-Turnhout bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Oud-Turnhout? Oreon Properties zoekt mee.
Bent u op zoek naar een duurzame investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Oud-Turnhout een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van huurpanden hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van uw bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze gebouwen voor verhuur in Oud-Turnhout op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Bekijk ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden
Nog niet gezien wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en zet de filters in om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u zoekt. Stuur ons uw vragen, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we te huur aanbieden in Oud-Turnhout .
Wat zijn de regels om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het pand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De prijs voor het huren van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw professionele vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Oud-Turnhout.
Wat is de beste optie: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Flexibel
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
Nadelen
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen last van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de bestemming van uw locatie wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden te huur in Oud-Turnhout?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.