Bedrijfsvastgoed te huur in Minderhout
Er is momenteel geen aanbod te huur in Minderhout.
te huur in de buurt van Minderhout
Bedrijfsvastgoed te huur in Minderhout bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Minderhout? Oreon Properties is uw vastgoedexpert.
Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Minderhout een héél slimme zet. U ziet ons aanbod hierboven.
Oreon Properties, uw expert in bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze panden voor verhuur in Minderhout op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties afdeling in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we voor verhuur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type gebouw u zoekt. Vertel ons over uw noden, diensten en toekomstplannen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties te huur in ons aanbod in Minderhout .
Wat zijn de regels om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedexpert
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die beschikbaar zijn voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Minderhout.
Wat is de beste beslissing: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Mogelijkheid om huurcontract vervroegd stop te zetten
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
Nadelen
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen invloed van huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de bestemming van uw pand wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden te huur in Minderhout?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.