Bedrijfsvastgoed te huur in Knokke
Er is momenteel geen aanbod te huur in Knokke.
Bedrijfsvastgoed te huur in Knokke bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Knokke? Oreon Properties is uw vastgoedgids.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Knokke een héél slimme zet. U ontdekt ons vastgoedaanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van uw bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze panden voor verhuur in Knokke op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties afdeling in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Bekijk ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden
Nog niet gezien wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type complex u zoekt. Geef ons inzicht in uw noden, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we te huur aanbieden in Knokke .
Wat zijn de regels om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De huurprijs van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.
Oreon Properties, uw deskundige vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Knokke.
Wat is de beste keuze: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
Nadelen
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering voor de toekomst
- Stijging van waarde van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen risico op huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de functie van uw gebouw wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden te huur in Knokke?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.