Bedrijfsgebouw te huur in Zeebrugge

Bedrijfsgebouw te huur in Zeebrugge

Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Zeebrugge? Oreon Properties biedt de juiste ondersteuning tijdens uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Zeebrugge een héél slimme zet. U vindt ons aanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw

Heeft u een van onze locaties te huur in Zeebrugge op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar ons dichtstbijzijnde kantoor.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten naar welk vastgoed u precies op zoek bent. Bezorg ons uw wensen, services en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die we verhuren in Zeebrugge.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?

Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De huurprijs van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Zeebrugge.

Wat is de beste optie: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?

Bedrijfsgebouw huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor een korte periode
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Bedrijfsgebouw

Bedrijfsgebouw kopen

  • Investering op lange termijn
  • Stijging van waarde van je Bedrijfsgebouw
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
  • Geen invloed van huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Zeebrugge?

Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.