Bedrijfsgebouw te huur in Weerde


Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Weerde.
Bedrijfsgebouwen te huur in de buurt van Weerde
Bedrijfsgebouw te huur in Weerde
Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Weerde? Oreon Properties ondersteunt u bij uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Weerde een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw
Heeft u een van onze complexen te huur in Weerde op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedkantoor.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type perceel u zoekt. Geef ons inzicht in uw specificaties, bedrijfsactiviteiten en lange termijn-doelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we verhuren in Weerde.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?
Huurt u een Bedrijfsgebouw om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Weerde.
Wat is de beste optie: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?
Bedrijfsgebouw huren
- Flexibel
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van renovaties in uw Bedrijfsgebouw
Bedrijfsgebouw kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
- Geen invloed van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Weerde?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.