Bedrijfsgebouw te huur in Stene


Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Stene.
Bedrijfsgebouw te huur in Stene
Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Stene? Oreon Properties is uw vastgoedexpert.
Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Stene een héél slimme zet. U vindt ons aanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw
Heeft u een van onze panden te huur in Stene op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties kantoor in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u zoekt. Stuur ons uw specificaties, werkzaamheden en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties die we verhuren in Stene.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?
Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Stene.
Wat is de beste beslissing: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?
Bedrijfsgebouw huren
- Flexibel
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte periodes
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw Bedrijfsgebouw
Bedrijfsgebouw kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
- Geen risico op huurindexatie
- Autonomie in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw locatie wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Stene?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.