Bedrijfsgebouw te huur in Sint-Denijs-Boekel


Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Sint-Denijs-Boekel.
Bedrijfsgebouw te huur in Sint-Denijs-Boekel
Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Sint-Denijs-Boekel? Oreon Properties is uw vastgoedpartner.
Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Sint-Denijs-Boekel een héél slimme zet. U ziet ons aanbod te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw
Heeft u een van onze panden te huur in Sint-Denijs-Boekel op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Vertel ons over uw , bedrijfsactiviteiten en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we verhuren in Sint-Denijs-Boekel.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?
Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de troeven van uw industrieel vastgoed in Sint-Denijs-Boekel.
Wat is de beste keuze: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?
Bedrijfsgebouw huren
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Bedrijfsgebouw
Bedrijfsgebouw kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
- Geen last van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Sint-Denijs-Boekel?
Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.