Bedrijfsgebouw te huur in Oostvleteren


Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Oostvleteren.
Bedrijfsgebouw te huur in Oostvleteren
Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Oostvleteren? Oreon Properties staat aan uw zijde.
Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Oostvleteren een héél slimme zet. U vindt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw
Heeft u een van onze complexen te huur in Oostvleteren op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedkantoor.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type complex u zoekt. Geef ons inzicht in uw wensen, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties die we verhuren in Oostvleteren.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?
Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Oostvleteren.
Wat is de beste optie: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?
Bedrijfsgebouw huren
- Relatief makkelijk op te zeggen
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Kapitaal blijft beschikbaar voor uw core business
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Bedrijfsgebouw
Bedrijfsgebouw kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
- Geen last van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Oostvleteren?
Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.