Bedrijfsgebouw te huur in Nieuwrode

Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Nieuwrode.

Bedrijfsgebouw te huur in Nieuwrode

Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Nieuwrode? Oreon Properties is uw vastgoedexpert.

Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Nieuwrode een héél slimme zet. U ziet ons vastgoedaanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw

Heeft u een van onze locaties te huur in Nieuwrode op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties vastgoedexpert in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u zoekt. Vertel ons over uw verwachtingen, diensten en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden in ons aanbod in Nieuwrode.

Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?

Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Nieuwrode.

Wat is de beste beslissing: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?

Bedrijfsgebouw huren

  • Relatief eenvoudig op te zeggen
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor de korte termijn
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van upgrades in uw Bedrijfsgebouw

Bedrijfsgebouw kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
  • Geen risico op huurindexatie
  • Keuze in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons huuraanbod in Nieuwrode?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.