Bedrijfsgebouw te huur in Michelbeke


Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te huur in Michelbeke.
Bedrijfsgebouw te huur in Michelbeke
Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Michelbeke? Oreon Properties biedt een ruim aanbod aan.
Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw huren in Michelbeke een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod van vastgoed hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Bedrijfsgebouw
Heeft u een van onze gebouwen te huur in Michelbeke op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties kantoor.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u wenst te huren. Bezorg ons uw wensen, services en bedrijfsdoelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die we verhuren in Michelbeke.
Wat zijn de voorwaarden om een Bedrijfsgebouw te huren?
Huurt u een Bedrijfsgebouw om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De prijs voor het huren van uw Bedrijfsgebouw kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Michelbeke.
Wat is de beste beslissing: een Bedrijfsgebouw huren of kopen?
Bedrijfsgebouw huren
- Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
- Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw core business
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Bedrijfsgebouw
Bedrijfsgebouw kopen
- Investering op lange termijn
- Stijging van waarde van je Bedrijfsgebouw
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
- Geen last van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw locatie wijzigt
Vragen over ons huuraanbod in Michelbeke?
Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.