Industrie te huur in Sint-Ulriks-Kapelle

Er zijn momenteel geen industrieen te huur in Sint-Ulriks-Kapelle.

Industrie te huur in Sint-Ulriks-Kapelle

Op zoek naar Industrie in Sint-Ulriks-Kapelle? Oreon Properties is uw partner in vastgoed.

Bent u op zoek naar een winstgevende investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Industrie huren in Sint-Ulriks-Kapelle een héél slimme zet. U vindt ons vastgoedaanbod hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Industrie

Heeft u een van onze panden te huur in Sint-Ulriks-Kapelle op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedpartner.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Industrie te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Stuur ons uw verwachtingen, services en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we te huur aanbieden in Sint-Ulriks-Kapelle.

Wat zijn de voorwaarden om een Industrie te huren?

Huurt u een Industrie om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De huurprijs van uw Industrie kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Sint-Ulriks-Kapelle.

Wat is de beste beslissing: een Industrie huren of kopen?

Industrie huren

  • Flexibel
  • Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor de korte termijn
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Industrie

Industrie kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Stijging van waarde van je Industrie
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Industrie
  • Geen last van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Industrie te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw locatie wijzigt

Vragen over ons onze panden te huur in Sint-Ulriks-Kapelle?

Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.