Industrie te huur in Wezembeek-Oppem

Er zijn momenteel geen industrieen te huur in Wezembeek-Oppem.

Industrie te huur in Wezembeek-Oppem

Op zoek naar Industrie in Wezembeek-Oppem? Oreon Properties staat aan uw zijde.

Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Industrie huren in Wezembeek-Oppem een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van immo hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Industrie

Heeft u een van onze panden te huur in Wezembeek-Oppem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Industrie te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten naar welk vastgoed u precies op zoek bent. Vertel ons over uw specificaties, diensten en bedrijfsdoelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we verhuren in Wezembeek-Oppem.

Wat zijn de voorwaarden om een Industrie te huren?

Huurt u een Industrie om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.

De prijs voor het huren van uw Industrie kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Wezembeek-Oppem.

Wat is de beste keuze: een Industrie huren of kopen?

Industrie huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor de korte termijn
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van upgrades in uw Industrie

Industrie kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Industrie
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Industrie
  • Geen invloed van huurindexatie
  • Autonomie in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Industrie te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt

Vragen over ons huuraanbod in Wezembeek-Oppem?

Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u met plezier verder.