Klein magazijn te huur in Wakken
Er zijn momenteel geen klein magazijnen te huur in Wakken.
Klein magazijnen te huur in de buurt van Wakken
Klein magazijn te huur in Wakken
Op zoek naar Klein magazijn in Wakken? Oreon Properties is uw vastgoedgids.
Bent u op zoek naar een voordelige investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Klein magazijn huren in Wakken een héél slimme zet. U ziet ons aanbod te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Klein magazijn
Heeft u een van onze locaties te huur in Wakken op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Klein magazijn te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur aanbieden. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk vastgoed u precies zoekt. Bezorg ons uw wensen, werkzaamheden en doelen voor de toekomst. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we verhuren in Wakken.
Wat zijn de voorwaarden om een Klein magazijn te huren?
Huurt u een Klein magazijn om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het handelspand enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De prijs voor het huren van uw Klein magazijn kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de troeven van uw industrieel vastgoed in Wakken.
Wat is de beste beslissing: een Klein magazijn huren of kopen?
Klein magazijn huren
- Relatief eenvoudig op te zeggen
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Geld blijft beschikbaar voor uw core business
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Klein magazijn
Klein magazijn kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Klein magazijn
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Klein magazijn
- Geen impact van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Klein magazijn te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Wakken?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.