Bedrijfsvastgoed te huur in Zepperen
Bedrijfsvastgoed te huur in Zepperen bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Zepperen? Oreon Properties is uw immomakkelaar.
Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Zepperen een héél slimme zet. U ziet ons aanbod van vastgoed hierboven.
Oreon Properties, uw expert in bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze locaties voor verhuur in Zepperen op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar ons dichtstbijzijnde kantoor.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden
Nog niet gezien wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u wenst te huren. Stuur ons uw vragen, diensten en zakelijke doelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden te huur in ons aanbod in Zepperen .
Wat zijn de procedures om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De prijs voor het huren van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw deskundige vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Zepperen.
Wat is de beste keuze: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor een korte periode
Nadelen
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van upgrades in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering op lange termijn
- Stijging van waarde van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen invloed van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de bestemming van uw gebouw wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden te huur in Zepperen?
Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.