Bedrijfsvastgoed te huur in Melsbroek
Er is momenteel geen aanbod te huur in Melsbroek.
te huur in de buurt van Melsbroek
Bedrijfsvastgoed te huur in Melsbroek bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Melsbroek? Oreon Properties ondersteunt u bij uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Melsbroek een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod van huurpanden hierboven.
Oreon Properties, uw expert in bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze panden voor verhuur in Melsbroek op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexpert.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Bekijk ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur in andere steden
Nog niet gezien wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en zet de filters in om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we voor verhuur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type locatie u zoekt. Stuur ons uw verzoeken, services en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we te huur aanbieden in Melsbroek .
Wat zijn de regels om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dat betekent dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.
De prijs voor het huren van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd goedkeuring nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.
Oreon Properties, uw deskundige vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de troeven van uw industrieel vastgoed in Melsbroek.
Wat is de beste keuze: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Mogelijkheid om huurcontract vervroegd stop te zetten
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw beroepsactiviteiten
- Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
Nadelen
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van upgrades in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering op lange termijn
- Stijging van waarde van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen invloed van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de bestemming van uw ruimte wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden als investeringsproject in Melsbroek?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.