Bedrijfsvastgoed te huur in Kester
Er is momenteel geen aanbod te huur in Kester.
te huur in de buurt van Kester
Bedrijfsvastgoed te huur in Kester bij Oreon Properties
Op zoek naar bedrijfsvastgoed in Kester? Oreon Properties ondersteunt u bij uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een bedrijfsvastgoed huren in Kester een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod te huur hierboven.
Oreon Properties, uw expert in bedrijfsvastgoed
Heeft u een van onze locaties voor verhuur in Kester op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties makelaar uit uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Bekijk ook ons aanbod van bedrijfsvastgoed te huur op andere locaties
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
- Bedrijfsvastgoed te huur in Antwerpen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Herentals
- Bedrijfsvastgoed te huur in Hasselt
- Bedrijfsvastgoed te huur in Leuven
- Bedrijfsvastgoed te huur in Genk
- Bedrijfsvastgoed te huur in Mechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Maasmechelen
- Bedrijfsvastgoed te huur in Aalst
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Niklaas
- Bedrijfsvastgoed te huur in Heist-Op-Den-Berg
- Bedrijfsvastgoed te huur in Zaventem
- Bedrijfsvastgoed te huur in Sint-Truiden
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type complex u zoekt. Vertel ons over uw specificaties, services en toekomstplannen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties te huur in ons aanbod in Kester .
Wat zijn de procedures om bedrijfsvastgoed te huren?
Huurt u bedrijfsvastgoed om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw bedrijfsvastgoed kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd permissie nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw deskundige vastgoedexpert
Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Kester.
Wat is de beste beslissing: bedrijfsvastgoed huren of kopen?
Bedrijfsvastgoed huren
Voordelen
- Flexibel
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw core business
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte duur
Nadelen
- U lost elke maand een groot bedrag af
- Beperkingen van veranderingen in uw bedrijfsvastgoed
Bedrijfsvastgoed kopen
Voordelen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van uw bedrijfsvastgoed
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een bedrijfsvastgoed
- Geen risico op huurindexatie
- Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
Nadelen
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw bedrijfsvastgoed te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer u later de functie van uw locatie wijzigt
Vragen over onze bedrijfspanden als investeringsproject in Kester?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.