Winkelruimte te huur in Minderhout

Er zijn momenteel geen winkelruimteen te huur in Minderhout.

Winkelruimte te huur in Minderhout

Op zoek naar Winkelruimte in Minderhout? Oreon Properties is uw vastgoedgids.

Bent u op zoek naar een rendabele investering? Of heeft uw bedrijf een gebrek aan (privé)ruimte? Dan is een Winkelruimte huren in Minderhout een héél slimme zet. U vindt ons aanbod van huurpanden hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Winkelruimte

Heeft u een van onze locaties te huur in Minderhout op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar het kantoor in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Winkelruimte te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u wenst te huren. Stuur ons uw verzoeken, bedrijfsactiviteiten en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden in ons aanbod in Minderhout.

Wat zijn de voorwaarden om een Winkelruimte te huren?

Huurt u een Winkelruimte om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De prijs voor het huren van uw Winkelruimte kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de troeven van uw industrieel vastgoed in Minderhout.

Wat is de beste optie: een Winkelruimte huren of kopen?

Winkelruimte huren

  • Relatief makkelijk op te zeggen
  • Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een groot bedrag af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Winkelruimte

Winkelruimte kopen

  • Investering voor de toekomst
  • Stijging van waarde van je Winkelruimte
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Winkelruimte
  • Geen effect van huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Winkelruimte te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw ruimte wijzigt

Vragen over ons huuraanbod in Minderhout?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.