KMO unit te huur in Loker


Er zijn momenteel geen kmo units te huur in Loker.
KMO unit te huur in Loker
Op zoek naar KMO unit in Loker? Oreon Properties is uw vastgoedmakelaar.
Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een KMO unit huren in Loker een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw KMO unit
Heeft u een van onze complexen te huur in Loker op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw vastgoedpartner.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van KMO unit te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we te huur hebben. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type pand u wenst te huren. Stuur ons uw verwachtingen, werkzaamheden en plannen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden die we te huur aanbieden in Loker.
Wat zijn de voorwaarden om een KMO unit te huren?
Huurt u een KMO unit om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw KMO unit kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toelating nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u meerdere jaren van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Loker.
Wat is de beste optie: een KMO unit huren of kopen?
KMO unit huren
- Relatief makkelijk op te zeggen
- Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Financiële middelen blijven beschikbaar voor uw kernactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van aanpassingen in uw KMO unit
KMO unit kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je KMO unit
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een KMO unit
- Geen last van huurindexatie
- Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen akkoord nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw KMO unit te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw pand wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Loker?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Contacteer ons, we helpen u graag verder.