Handelspand te huur in Zemst


Er zijn momenteel geen handelspanden te huur in Zemst.
Handelspanden te huur in de buurt van Zemst
Handelspand te huur in Zemst
Op zoek naar Handelspand in Zemst? Oreon Properties ondersteunt u bij uw zoektocht.
Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf behoefte aan meer (privé)ruimte? Dan is een Handelspand huren in Zemst een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Handelspand
Heeft u een van onze panden te huur in Zemst op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties kantoor in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Handelspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen de talrijke gronden en gebouwen die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type complex u zoekt. Vertel ons over uw wensen, werkzaamheden en doelen voor de toekomst. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe gebouwen die we verhuren in Zemst.
Wat zijn de voorwaarden om een Handelspand te huren?
Huurt u een Handelspand om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minstens 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw Handelspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd instemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te beeïndigen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Vanzelfsprekend staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de troeven van uw industrieel vastgoed in Zemst.
Wat is de beste keuze: een Handelspand huren of kopen?
Handelspand huren
- Relatief makkelijk op te zeggen
- Geen registratiekosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte periodes
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van upgrades in uw Handelspand
Handelspand kopen
- Investering op lange termijn
- Waardestijging van je Handelspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Handelspand
- Geen impact van huurindexatie
- Keuze in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
- Eigen inbreng vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Handelspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Zemst?
Onze vastgoedmakelaars ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u graag verder.