Handelspand te huur in Oostham
Er zijn momenteel geen handelspanden te huur in Oostham.
Handelspand te huur in Oostham
Op zoek naar Handelspand in Oostham? Oreon Properties biedt een ruim aanbod aan.
Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Handelspand huren in Oostham een héél slimme zet. U bekijkt ons aanbod hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Handelspand
Heeft u een van onze complexen te huur in Oostham op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar een Oreon Properties vastgoedexpert in uw buurt.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Handelspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type gebouw u wenst te huren. Vertel ons over uw vragen, bedrijfsactiviteiten en bedrijfsdoelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties in ons aanbod in Oostham.
Wat zijn de voorwaarden om een Handelspand te huren?
Huurt u een Handelspand om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te versturen. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.
De huurprijs van uw Handelspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid beschreven is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Natuurlijk staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen voor verhuur.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de troeven van uw industrieel vastgoed in Oostham.
Wat is de beste optie: een Handelspand huren of kopen?
Handelspand huren
- Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
- Geen notariskosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw core business
- Aantrekkelijker wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor beperkte periodes
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van veranderingen in uw Handelspand
Handelspand kopen
- Investering voor de toekomst
- Waardestijging van je Handelspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Handelspand
- Geen impact van huurindexatie
- Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen toestemming nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Handelspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw ruimte wijzigt
Vragen over ons aanbod te huur in Oostham?
Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.