Handelspand te huur in Gorsem

Er zijn momenteel geen handelspanden te huur in Gorsem.

Handelspand te huur in Gorsem

Op zoek naar Handelspand in Gorsem? Oreon Properties biedt de juiste ondersteuning tijdens uw zoektocht.

Bent u op zoek naar een vruchtbare investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Handelspand huren in Gorsem een héél slimme zet. U vindt ons aanbod aan immo te huur hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Handelspand

Heeft u een van onze locaties te huur in Gorsem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexperten.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Handelspand te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type bedrijfspand u zoekt. Geef ons inzicht in uw verzoeken, activiteiten en zakelijke doelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe complexen die we verhuren in Gorsem.

Wat zijn de voorwaarden om een Handelspand te huren?

Huurt u een Handelspand om te gebruiken als handelszaak? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dit wil zeggen dat u de ruimte enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend te informeren.

De prijs voor het huren van uw Handelspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u verschillende jaren van de voordelen van uw industrieel vastgoed in Gorsem.

Wat is de beste beslissing: een Handelspand huren of kopen?

Handelspand huren

  • Relatief eenvoudig op te zeggen
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw core business
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Handelspand

Handelspand kopen

  • Investering op lange termijn
  • Stijging van waarde van je Handelspand
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Handelspand
  • Geen last van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Handelspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Gorsem?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.