Handelspand te huur in Petegem-aan-de-Schelde
Er zijn momenteel geen handelspanden te huur in Petegem-aan-de-Schelde.
Handelspand te huur in Petegem-aan-de-Schelde
Op zoek naar Handelspand in Petegem-aan-de-Schelde? Oreon Properties geeft u toegang tot de immomarkt.
Bent u op zoek naar een nuttige investering? Of heeft uw bedrijf een tekort aan (privé)ruimte? Dan is een Handelspand huren in Petegem-aan-de-Schelde een héél slimme zet. U vindt ons aanbod aan immo te huur hierboven.
Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Handelspand
Heeft u een van onze locaties te huur in Petegem-aan-de-Schelde op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties bureau.
Antwerpen: 03 689 66 55
Herentals: 014 23 48 23
Hasselt: 011 49 85 11
Ontdek ook ons aanbod van Handelspand te huur in andere steden
Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:
Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Geef aan welk type bedrijfspand u zoekt. Vertel ons over uw , werkzaamheden en bedrijfsdoelen. Dan brengen we u als eerste op de hoogte van nieuwe bedrijfspanden in ons aanbod in Petegem-aan-de-Schelde.
Wat zijn de voorwaarden om een Handelspand te huren?
Huurt u een Handelspand om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van kracht. Dit wil zeggen dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.
Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract verbreken met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend op de hoogte te brengen.
De prijs voor het huren van uw Handelspand kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.
Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit op te starten. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst te verbreken.
Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar
Uiteraard staat u er bij uw zoektocht niet alleen voor. Oreon Properties is gespecialiseerd in bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.
Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige uitbreiding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u ook in de toekomst van de resultaten van uw industrieel vastgoed in Petegem-aan-de-Schelde.
Wat is de beste keuze: een Handelspand huren of kopen?
Handelspand huren
- Flexibel
- Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
- Vermogen blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
- Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
- Ideaal voor de korte termijn
- U lost elke maand een grote som af
- Beperkingen van aanpassingen in uw Handelspand
Handelspand kopen
- Investering op lange termijn
- Stijging van waarde van je Handelspand
- Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Handelspand
- Geen impact van huurindexatie
- Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
- Eigen kapitaal vereist bij aankoop
- Belangrijk om uw Handelspand te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw gebouw wijzigt
Vragen over ons onze panden te huur in Petegem-aan-de-Schelde?
Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u professioneel advies op maat en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.